Dzień Babci i Dziadka to nie tylko okazja, by obdarować ich życzeniami, laurkami i prezentami – świetnym pomysłem jest również wspólne czytanie. Wspaniale sprawdzi się w tym przypadku książeczka obrazkowa, pt. My Grandparents Love Me, która przepełniona jest miłością i przedstawia ciepłe relacje dziadów z wnuczkiem. Nic przecież nie zastąpi babcinych i dziadkowych uścisków, wspólnej zabawy, uśmiechów i wyjątkowo spędzonego czasu.

Babcine wypieki, interesujące wycieczki, zaskakujące niespodzianki, żarty, czytanie, tańce i śpiewy – te cenne przeżycia zostały przepięknie opisane i zilustrowane w tej uroczej publikacji. Popatrzcie sami:

Polecam gorąco!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka idealnie sprawdzą się również publikacje: MY GRANDMA IS WONDERFUL, MY GRANDPA IS AMAZING, HOW TO HIDE A LION FROM GRANDMA, THE GREAT GRANNY GANG, MOG AND THE GRANNY.

Kliknij aby otworzyć pokaz slajdów

ga('send', { hitType: 'event', eventCategory: 'Czytane artykuły', eventAction: 'click', eventLabel: 'https://letsreadinenglish.wordpress.com/2019/01/13/my-grandparents-love-me-claire-freedman-judi-abbot/?utm_source=EduBlogi.pl&utm_medium=EduBlogi.pl&utm_campaign=EduBlogi.plFall Campaign' });Czytaj więcej