Od dziś można już kupić mój internetowy kurs do nauki angielskiego dla dzieci – “Bobby i biuro tajemnic”! Z racji tego, że to dla mnie bardzo radosny dzień, chciałem Cię zaprosić na lody:)

 

W kursie znajdziesz kilkadziesiąt godzin materiałów video, ebook z zabawami, kilkaset kart obrazkowych, kart pracy i scenariuszy zajęć, gry na tablet i komputer, zamknięta grupa na Facebooku oraz wiele więcej. Kurs jest dostępny w dwóch wersjach: dla klientów indywidualnych oraz dla przedszkoli i szkół. Szczegółowy opis znajdziesz na stronie kursu.

 

Kurs rozpocznie się 15 września, ale nie czekaj tak długo, bo ominie Cię promocyjna cena!

Wejdź do SKLEPU

Pamiętaj, że kupując mój kurs, wspierasz Fundację Spectrum Liberi, która pomaga dzieciom z autyzmem. 10% zysku z każdego zakupu, wpłynie na konto fundacji. Dzięki ogromne!

 

 

Nad kursem pracowałem intensywnie przez ostatnie kilka miesięcy i jestem trochę zmęczony, ale strasznie szczęśliwy, że udało się wszystko doprowadzić do końca:)! Chciałem wszystkim podziękować za zainteresowanie, za wszystkie maile i zapisy na newsletter. Dziękuję też mojej żonie Elizie i córkom za wsparcie, pomoc i zrozumienie, bo ostatnio miałem trochę mniej czasu dla nich. Bez nich tego kursu by nie było! I co tu więcej mówić, zapraszam na lody:D!!!!

 

Wiosna się zbliża, robi się cieplej, dlatego przygotowałem 12 lodów w wyjątkowych smakach DO POBRANIA: raspberry, coffee, pistachio, peanut, mint, lemon, mandarin, coconut, cherry, blueberry, chocolate and bubble gum.

 

 

ice cream ice cream

 

Już można komponować własne, ulubione lodowe zestawy oraz bawić się w lodziarnię!

 

Do tego dorzucam jeszcze kartę pracy, dzięki której dzieci skomponują własne lody! POBIERZ TUTAJ

 

LODY - KARTA PRACY ice cream

 

Na koniec, aby zajęcia dopełnić, przesyłam link do piosenki Super Simple Songs – “The Ice Cream Song”:

 

Smacznego;)!

Artykuł Z okazji startu sprzedaży mojego kursu zapraszam na lody!! (materiały do pobrania) pochodzi z serwisu Laboratorium Języka Jarosław Piwowar – I nauka jest zabawą!.

ga('send', { hitType: 'event', eventCategory: 'Czytane artykuły', eventAction: 'click', eventLabel: 'http://edublogi.pl/redir.php?url=https://laboratoriumjezyka.pl/kurs-internetowy/z-okazji-startu-sprzedazy-mojego-kursu-zapraszam-na-lody-materialy-do-pobrania/?utm_source=EduBlogi.pl&utm_medium=EduBlogi.pl&utm_campaign=EduBlogi.plFall Campaign' });Czytaj więcej