Tak jak obiecałam, wrzucam e-booka na bloga. Częstujcie się, korzystajcie i dzielcie nim z innymi nauczycielami. Stworzyłam go dla Was w podziękowaniu za udział w konkursie na pomysły z wykorzystaniem kart Snap. Zawsze wiedziałam, że nauczyciele to najbardziej kreatywne istoty na świecie, a Wasze wpisy konkursowe tylko to potwierdziły. 

W e-booku zawarłam wszystkie pomysły czytelników, którzy wzięli udział w konkursie i zgłosili swoje pomysły zostawiając je w komentarzu pod postem konkursowym na blogu KLIK. Zostały one zapisane w takiej formie, w jakiej zostały przesłane – pozwoliłam sobie jedynie na poprawienie literówek i malutkie zmiany redaktorskie. Na koniec dodałam trzy moje pomysły.
E-booka możecie pobrać klikając na grafikę poniżej:

Podzielcie się wrażeniami – zostawcie kilka słów w komentarzu, a będzie mi bardzo miło.


ga('send', { hitType: 'event', eventCategory: 'Czytane artykuły', eventAction: 'click', eventLabel: 'http://edublogi.pl/redir.php?url=https://minienglishblog.blogspot.com/2019/06/snap-e-book-z-pomysami-czytelnikow.html?utm_source=EduBlogi.pl&utm_medium=EduBlogi.pl&utm_campaign=EduBlogi.plFall Campaign' });Czytaj więcej