Obraz

Przez ostatnie dwa tygodnie wakacyjnego sierpnia publikuję na fanpage’u Mrs Poppy uczymy z pomysłem swoje pomysły (zebrane dotychczasowe artykuły) dotyczące tego, jak łagodnie „dać nura” we wrzesień. Okres wkraczania w nowy rok szkolny zawsze z przekąsem nazywam „#welcometothejungle time”, bo wiadomo..

Jak zorganizować pierwsze spotkania, dlaczego nie rozpoczynać od nakazów i zakazów, co sprawdziło się w mojej współpracy z młodzieżą od (o zgrozo!)…2000 roku?
Postanowiłam zebrać „Justyna’s ideas” w jednym miejscu. Oto one:

1. Dwa artykuły pochodzące z cyklu: „Mrs Poppy radzi” przygotowane dla wyd. Nowa Era – spotkanie 9 i 10:

2.  6 NAWYKÓW SKUTECZNEGO NAUCZYCIELA…CZYLI „JAK TY TO WSZYSTKO OGARNIASZ??!”
Mój wpis blogowy, który przypomina, aby zwrócić uwagę na wyrobienie nawyków w                 naszym belferskim życiu, które mogą bardzo wpłynąć na jakość naszego życia, zarządzanie sobą i kreowanie własnego, zawodowego (i nie tylko) dobrostanu.
     
3. Magnetyzm szkoły językowej a uczenie (się) nastolatków – o sile przyciągania słów kilka – to z kolei artykuł napisany dla National Geographic Learning z okazji 10tych urodzin NGL…a tytuł mówi za siebie 😉

     


Pozostaje mi życzyć Wam dobrego początku i szybkiego nabrania wiatru w edu-żagle!!
ga('send', { hitType: 'event', eventCategory: 'Czytane artykuły', eventAction: 'click', eventLabel: 'http://edublogi.pl/redir.php?url=http://justynamak.weebly.com/blogpomys322y-na-lekcje/zjedz-te-zabe-czyli-slow-kilka-o-noworocznym-wrzesniu?utm_source=EduBlogi.pl&utm_medium=EduBlogi.pl&utm_campaign=EduBlogi.plFall Campaign' });Czytaj więcej