Webinergia to nowe edukacyjne wydarzenie!
I edycja odbywa się we wrześniu – codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20 zapraszamy na webinar prowadzony przez znakomitych prelegentów  – dla nauczycieli od nauczycieli. Często są to osoby Wam znane i cenione, ale są też tacy nauczyciele którzy swoją pracą dopiero zaczynają inspirować innych! Warto skorzystać z ich doświadczenia! Każdy webinar jest bezpłatny!
Jeśli chcesz zobaczyć listę prowadzących oraz zapisać się na wydarzeniekliknij TUTAJ.

Jak powstała WEBINERGIA?
Chciałabym napisać Wam kilka słów o tym jak powstał ten pomysł. 
Przede wszystkim chęć dzielenia się z innymi wiedzą i pomysłami, które realizuję w swojej pracy jako nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego. Już w ubiegłym roku zauważyłam, ze ta forma prowadzenia wydarzeń bardzo się Wam podoba i jest wygodna. Również przygotowując wiosenne szkolenia dla ODN, okazało się, że cieszą się one dużym uznaniem!
I wtedy czar trochę prysł… 
Sytuacja zawodowa zmieniła się z trzech powodów. Jednego dobrego i dwóch złych.
Dobry powód mogę Wam zdradzić – okazało się, że niedługo zostanę mamą! I to w zasadzie nie byłoby przeszkodą do dalszej realizacji planów zawodowych. Jednakże obok tego jednego dobrego były też dwa inne powody m. in. medyczne, które zmusiły mnie do chwilowego odejścia z gry.
Nie były to przyjemne chwile, wszak uwielbiam swoją pracę i kocham pracować!

Chęć porozmawiania z innymi nauczycielami, a nie tylko z moim mężem (nie żebym narzekała, ale wiecie, że czasem warto wyjść do ludzi ;P) przerodziła się w taki oto rozsądny pomysł, prowadzenia czwartkowych webinarów – chociaż na czacie porozmawiam z koleżankami i kolegami po fachu. Zapotrzebowanie na pierwsze tematy okazało się bardzo duże! Forma bardzo spodobała się odbiorcom… Postanowiłam, zainwestować w platformę, aby pomóc wszystkim zainteresowanym!
Biznes życia!!! Chcesz się podzielić tym co masz, a jeszcze wkładasz w to mnóstwo kasy! I znowu to nie byłby problem, gdyby tych webinarów było więcej, a nie tylko raz w tygodniu…
I tu narodził się kolejny pomysł!

Podzielę się z innymi nauczycielami, którzy również inspirują i motywują nauczycieli! 
Codziennie o 20 jeden webinar prowadzony przez jedną osobę! Napisałam do Karoliny, która jest .. takim ministrem trenerów. Zapytałam, czy to w ogóle jest dobry pomysł?! I tu pojawiły się pierwsze słowa uznania, ale też informacja, że przygotowanie takiego działania to ogrom pracy! 

Zebranie prelegentów zajęło chwilę, nie powiem, ale radość z tego co odpowiadali na moją historię, była tego warta! A lista prowadzących jest cudowna!

Takie wydarzenie wymaga też odpowiedniej nazwy, która przyciągnie odbiorców! I tu z pomocą przyszedł Oskar, który jest twórcą nazwy WEBINERGIA.  A w czasie, gdy ja będę niedostępna, przejmie pałeczkę i będzie Was na bieżąco informował o wydarzeniach i witał Was z prelegentami 😉

Później zostało już tylko dogrywanie szczegółów, ustalanie kto kiedy oraz tworzenie grafik – fantastyczna zabawa, mnóstwo radości i sposób na bezsenne noce!

Taka oto była historia powstania WEBINERGII.

Jeśli każda ciąża przyczynia się do tego, ze ludzie mają więcej chęci na pomoc innym, dzielenie się, powstawanie cudownych pomysłów ..

to ja życzę każdemu takiego stanu, a świat będzie wtedy piękniejszy 😉

Jeśli każda ciąża sprawia, ze ludzie chcę robić coś dobrego, to życzę każdemu takiego stanu, a niektórym nawet kilkukrotnie 😉

Wybaczcie za ten niemerytoryczny artykuł, niczym kartka z pamiętnika … Ale myślę, ze takimi dobrymi historiami warto się dzielić! Od przyszłego tygodnia będą już konkrety! TIKowe 😉

Wrześniowe wydarzenie oficjalnie otwarte! Już jesteśmy po dwóch webinarach! 
Pamiętajcie codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20!
Jeśli Was zabraknie zapraszam do grupy Inspiracja Edukacja – webinary, gdzie obejrzycie powtórki 😉

ga('send', { hitType: 'event', eventCategory: 'Czytane artykuły', eventAction: 'click', eventLabel: 'http://edublogi.pl/redir.php?url=https://katarzynadrausal.weebly.com/najnowsze-wpisy/otwarcie-webinergii?utm_source=EduBlogi.pl&utm_medium=EduBlogi.pl&utm_campaign=EduBlogi.plFall Campaign' });Czytaj więcej