Bardzo nam miło, że nasz projekt cieszy się tak ogromną popularnością, a zgłoszeń do listy blogów przybywa z dnia na dzień.  Z tego też względu, aby usprawnić działanie platformy postanowiliśmy stworzyć regulamin, którego zadaniem będzie jasne i klarowne określenie tych cech, jakie będą musiały spełnić blogi, które ubiegają się o dopisanie do naszej platformy.

 

WYMAGANIA:

  • blog musi istnieć minimum 6 miesięcy,
  • treść bloga musi przede wszystkim być powiązana z edukacją i językami obcymi,
  • blog może być prowadzony w języku polskim lub powiązany z językiem, który jest nauczany i którego dotyczy treść,
  • autor bloga publikuje na nim swoje autorskie treści minimum raz w miesiącu,
  • nie akceptujemy blogów stricte kulturowych (nie oznacza to, że takie wpisy nie mogą pojawiać się na blogach, które dołączyły do platformy EduBlogi.pl),
  • blogi o zbliżonej tematyce będą wybierane na podstawie treści, która się na nich znajduje, a także na częstotliwości publikowania i ogólnego odbioru przez społeczność.

 

Aby uniknąć rozpatrywania częstych zgłoszeń do platformy, będziemy ogłaszali tygodniowy termin, w którym pojedynczy autorzy będą mogli zgłosić swoje strony. Ta możliwość będzie ogłaszana co 2 miesiące.

 

Co pół roku, będzie przeprowadzana także aktualizacja blogów. Będziemy sprawdzać, które blogi publikują treści, a które  z jakichś powodów tego zaprzestały. Gdy dany blog nie będzie spełniał wymagań, zostanie on usunięty z naszej listy, a autor zostanie o tym wcześniej poinformowany.

 

Jednocześnie chcielibyśmy zaznaczyć, że wszelkie wydawnictwa zainteresowane opublikowaniem wpisów będą miały taką możliwość po wcześniejszym ustaleniu warunków (WSPÓŁPRACA).

 

Nasze wymagania mogą wydawać się restrykcyjne, ale chcemy aby ta platforma zrzeszała NAJLEPSZE i najbardziej wartościowe treści. Ma to posłużyć wszystkim czytelnikom, a także ustrzec nas przed niepotrzebnym bałaganem w treściach publikowanych na naszej platformie.