Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

[ŁÓDŹ] Mapa Marzeń-Mapa Celów 2019

Styczeń 6 @ 00:00

Podczas warsztatu „Mapa Marzeń – Mapa Celów” poznasz narzędzie, dzięki któremu nauczysz się wyznaczać cele i wizualizować marzenia w formie graficznej. A te, zdefiniowane i sprecyzowane mają wielką moc sprawczą! Przygotuj się na rewolucję, gdyż mapa uruchamia naszą podświadomość tak, aby działała w kierunku realizacji naszych marzeń i celów J

„Mapa jest zamówieniem, które składamy światu” (Karina Sęp, „Twoja mapa marzeń”)

DLA KOGO?

Dla wszystkich osób, dla których ważny jest rozwój osobisty, które czują potrzebę wprowadzenia zmian w swoim życiu, chcą zrobić kolejny krok w procesie rozwojowym lub po prostu zacząć coś nowego. Przyjdź, jeśli chcesz odnaleźć siebie, swoją drogę na 2019 rok, ustalić priorytety i wartości i dowiedzieć się, gdzie znajdujesz się na swojej mapie życia.

PODCZAS WARSZTATÓW:

1. Uporządkujesz priorytety, zastanowisz się nad wartościami i swoimi mocnymi stronami tak, aby wyznaczyć cele, „marzyć dokładnie” i zrobić plan działań w 9-ciu najważniejszych obszarach swojego życia J weźmiesz udział w indywidualnych ćwiczeniach porządkujących twoje cele i marzenia.2. Poznasz narzędzie jakim jest „Mapa Marzeń-Mapa Celów”, jego dokładną budowę i obszary, układ i system działania. Dowiesz się, co trzeba zrobić, aby mapa działała.3. Stworzysz własną, niepowtarzalną Mapę na rok 2019!!